GROTA SOLNA EKOSOL - Wrocław

Grota solna Ekosol to najnowsza i oryginalna forma wypoczynku, rehabilitacji i terapii wzmacniającej, przy wykorzystaniu wszelkich walorów soli himalajskiej. Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy unikalny mikroklimat charakterystyczny dla wybrzeża morskiego.Ściany w grocie zbudowane są z kruchów i cegieł solnych, dzięki którym wewnątrz panuje mikroklimat wpływający dobroczynnie na nasz organizm.

Sól zastosowana do budowy groty zwalcza schorzenia gardła, krtani, tchawicy, oskrzeli i płuc. Minerały znajdujące się w solance zwalczają bóle reumatyczne poprawiając ogólną kondycję zdrowotną. Przekraczając próg groty solnej od razu wyczujemy charakterystyczny zapach unoszący się w powietrzu. Powietrze to nasycone jest związkami niezbędnymi dla prawidłowego funkcjonowania organizmu,związki te to między innymi:wapń,jod,magnez,miedz,selen.

Łącząc baśniowy wystrój z oświetleniem i morskimi warunkami mikroklimatycznymi stworzyliśmy dla Państwa miejsce będące oazą spokoju i relaksu dla ciała i umysłu
Akceptujemy karty:Multi Sport,OK System,Fit Profit,Fit Flex


Dane teleadresowe - GROTA SOLNA EKOSOL

Adres: Grabiszynska 66b róg Zaporoskiej, 53-504 Wrocław
Telefon: 717255530

UWAGA, firma nie wstawiła linka zwrotnego!

Adres e-mail i strony www jest niewidoczny, ponieważ firma nie wstawiła linka zwrotnego do naszego katalogu.

Aby odkryć adres e-mail i www, prosimy umieścić w dowolnym miejscu na Państwa stronie następujący kod:

Strona na której Państwo umieszczacie link, musi być dokładnie ta sama którą określiliście w formularzu wpisu jako stronę Państwa firmy. Po wstawieniu kodu na Państwa stronę, prosimy o zgłoszenie kodu klikając: KOD ZOSTAŁ WSTAWIONY - CHCĘ WALIDOWAĆ LINK!. W wypadku świadomego usunięcia linka zwrotnego (co jest złamaniem umowy), informacje o Państwa stronie są automatycznie usuwane. Zapewnia to automatyczna moderacja co 48 godzin i ręczna, co ok. 2 tygodnie.